sala restauracyjna

Restauracja

ozdobne podkreślenie
sala restauracyjna
bar widok2

Wyjątkowe miejsce pośród lubuskich jezior

Restauracja Słoneczna

ozdobne podkreślenie

Szefowa Kuchni wraz ze swoim zespołem zaprasza Gości w podróż pełną niezapomnianych wrażeń kulinarnych a ogromna wiedza i talent sprawiają, że świeże, soczyste produkty zamieniają się w przepyszne dania kuchni regionalnej, staropolskiej, ale także europejskiej.

Pyszne dania

Niezwykła podróż kulinarna

Restauracja urządzona jest w stylu klasycznej elegancji. Dobrze doświetlone wnętrza czynią z niej doskonałe miejsce zarówno na biznesowy lunch jak również na mniej oficjalne spotkanie w gronie przyjaciół. Za oknami restauracji rozciąga się malowniczy widok na jezioro Sławskie, co stanowi dodatkową atrakcję podczas rodzinnych obiadów czy też romantycznej kolacji. Wszystkie dania są robione ze świeżych produktów, w związku z tym czas oczekiwania na potrawę może wynieść ponad 30 min.

sala restauracyjna
stol sala restauracyjna
sala restauracyjna stół z krzesłami

Bar

Niezwykła podróż kulinarna

Zapraszamy do naszego Baru, gdzie oferujemy szeroki wybór drinków, napojów alkoholowych i bezalkoholowych. Właściciele Słoneczka są pasjonatami win dlatego Wina zajmują u nas szczególne miejsce specjalnie dla Państwa posiadamy w sprzedaży wina z różnych stron świata.

bar z szampanem
bar widok2
bar-widok3

Formularz kontaktowy

ozdobne podkreślenie

Zapytaj o dostępność